DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Služby

Terapie REIKI

REIKI je učení práce s vesmírnou energii, již ze své vlastní podstaty původu nemůže ublížit nebo být zneužita. REI v překladu znamená vesmírný, životadárný a KI znamená energii.

REIKI je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Aktivuje samoléčebný mechanizmus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. REIKI působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní. REIKI energii může příjmat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně REIKI od mistra REIKI.

REIKI je vhodnou doplňkovou terapii k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenáva velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

REIKI nenahrazuje lékaře. REIKI je možné kombinovat se všemi klasickými a alternativními léčebnými metodami. REIKI nemůže nahradit akutní chirurgický či jiný neodkladný lékařský zákrok. V tomto případě může být REIKI s úspěchem použitá jako doplňková terapie.

 

 

 

Výklad Tarotu

TAROT - zrcadlo naší duše

Stejně jako používáme zrcadlo k pozorování svého zevnějšku, můžeme použít obrazy TAROTu k tomu, abychom se přiblížili naší vnitřní skutečnosti. Obrazy TAROTu jsou zrcadlem obrazů naši duše. Čím déle do nich nahlížíme, tím více toho o sobě a našem životě odkrýváme.

K čemu slouží TAROT

- pomáha nám zkoumat a poznávat sebe sama

- nabízí pomoc v rozhodování

- slouží k ujasnění našich vztahů

TAROT je nástroj, který můžeme použít k získání orientace na nepřehledné cestě v daném období života.

 

 

Numerologický rozbor osobnosti

Jedná se o podrobné rozpracování a interpretace profilu osobnosti formou osobní konzultace. Během obsáhlé a detailní konzultace se probírají osobní záležitosti, přirozené sklony, schopnosti a způsoby jejich využití v průběhu života, možnosti řešení náročných životních situací atd. Vhodné jak pro Vás, tak i jako dárek pro Vaše nejbližší.

Je možné se zaměřit mimo osobnostní profil také na tyto oblasti :

- partnerské vztahy - vhodnost partnerů vstupujících do manželství, možnost řešení nepohody v partnerském spolužití, poznání osobního profilu obou partnerů pro harmonizaci vztahu

- vztahy firemní nebo pracovní- jako je například volba povolání, hledání vhodných osob na konkrétní pracovní místo, výběr optimálního pracovního kolektivu z vypsaného konkurzu, atd.

- možnosti výběru vhodného studia - na SOU, SOŠ, Gymnázium, VŠ. Při rozpracování profilu osobnosti dítěte navrhneme profesní orientaci směrem humánním, technickým, uměleckým nebo rukodělným

- vztahy mezi rodiči a dětmi - poznání jejich vzájemných charakterových vlastností, úspěšnost studia od ZŠ po VŠ

 

 

Automatická kresba

Na přání Vám zhotovíme obrázek automatické kresby z datumu narození, jména a příjmení. Obrázky jsou malovány individuálně na míru konkrétního člověka. Slouží k Vašemu zharmonizování, léčení a nastolení příjemné atmosféry. Pro tvorbu obrázku potřebujeme přesně vědět komu bude obrázek určen. Nemůžeme dopředu říct, jak bude obrázek vypadat.

Automatickou kresbu považujeme za zvláštní schopnost nebo dar, umožňující kreslícímu mimosmyslové napojení do různých typů energií fyzického, duševního a duchovního těla člověka, jež nelze získat žádným rozumovým poznáním. Pomocí automatické kresby je možné zachytit i jemné toky energií v lidské těle, čakrách, v auře fyzického těla a okolí, ale i v dalších neviditelných rovinách duševního a duchovního těla člověka. Pomocí kresby můžeme najít i naše skryté možnosti ke změně našeho stávajícího života.

 

Ájurvédká poradna - viz ÁJURVÉDA

 

Všechny služby poskytuji i mimo otevírací dobu po telefonické domluvě na čísle+420 721280775.

 

Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na WebSnadno  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek