DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Poradna a konzultace‚ techniky áju

 

 

 

PORADNA

Poradna slouží :

Všem lidem, kteří chtějí zlepšit své zdraví, výkonnost, štěstí, linii nebo dosáhnout dlouhověkosti.

Těm, kteří si chtějí vyléčit nemoci, které jsou vleklé, odolné nebo na které nestačí jiné metody.

Lidem, kteří si myslí, že jsou v beznadějném stavu.

Těm, kteří maji dobré zdraví a chtějí si své zdraví udržet stále do vysokého věku a užít si zaslouženého odpočinku po aktivním období života.

Těm, kteří nechtějí užívat syntetické léky ani riskovat chirurgický zákrok a chtějí se uzdravit bez násilného zásahu do svého těla.

Proč je ájurvéda stále více žádaná stále větším počtem lidí?

Protože nejlépe vystihuje individualitu a vyjímečnost každého jednotlivce s jeho vlastnostmi a potřebami a dává individuální a přesný recept ke zdraví, radosti, výkonnosti, štěstí, linii i dlouhověkosti.

 

JAK PROBÍHÁ KONZULTACE

1. Zadání. Klient vysloví své zadání - potíže nebo požadavek na zlepšení zdraví, štěstí, výkonnosti nebo linie.

2. Zjistíme přirozenost a aktuální stav klienta (prakrti a vikrti) pulsovou diagnostikou - zjištění vlastností a potřeb dotekem na zápěstí.

3. Zjistíme stav orgánů a funkcí na základě vyhodnocení regulátorů (dóš) a aktivity marmových bodů (marmová diagnostika)

4. Doporučíme klientovi a naučíme ho na místě, techniku okamžité pomoci - marmovou terapii - masáž marmových bodů.

5. Doporučíme klientovi léčiva, podle ájurvédských principů pro návrat ke zdraví.

6. Doporučíme klientovi výživu, jemu na míru. Pokud chce, napíšeme mu seznam potravin, které jsou pro něho prospěšné a těch, které mu škodí. Recept zpracovávame doma a posíláme poštou papírovou nebo e-mailovou, podle volby klienta. Práce doma, cena 200 Kč, se připočítává k ceně konzultace.

7. Doporučíme klientovi, a pokud chce napíšeme mu, další techniky a recepty podle aktuálního stavu a potřeb. Například očistné a omlazovací techniky, využití denní doby (co nemůžu teď, můžu jindy).

8. Klient se může v průběhu konzultace kdykoliv na cokoliv zeptat.

9. S sebou nemusíte mít žádné doklady o zdravotním stavu ani vyplněné dotazníky.

Cena konzultace je 800 Kč za hodinu. Obvyklá délka první konzultace je 1 až 1,5 hodiny (800 až 1200 Kč). Kontrolní konzultace bývají kratší. Do času se započítá každá započatá čtvrťhodina. Doplňující dotazy telefonem či e-mailem po skončení konzultace jsou bezplatné (jako protihodnota za to, že se někdo jiný v době vaši konzultace telefonicky objednává). K ceně konzultace se připočítává práce doma, cena 200 Kč, pokud klient chce písemné vyhotovení doporučení.

V písemném doporučení jsou uvedeny pokyny : co dělat, co nedělat, kdy a čím, co jíst, co nejíst, jaké množství a struktura. Není tam podrobné vysvětlení "proč". "Proč" vysvětlujeme ústně. Pokud chcete mít záznam vysvětlení, můžete si na konzultaci přinést jakýkoli záznamník, papírový, vlastní paměť či diktafon. Na konzultaci přijďte 5 minut před domluveným termínem, abyste měli čas nechat zklidnit puls. Pokud přijdete bez shonu, můžete přijít na dohodnutý čas.

Několik dnů před konzultací Vám telefonujeme a ujistíme Vás, že dohodnutá schůzka platí, zopakujeme adresu místa konzultace a zeptáme se, zda schůzka platí i z Vaší strany. Proto mějte provozuschopný telefon a pokud změníte číslo, oznamte nám to. Potvrdit schůzku můžete i SMS-kou 2 až 3 dny předem.Pokud budete mít vypnutý telefon, či z jakýchkoli důvodu nepřijmete náš telefonát, nabídneme Vaše místo jinému klientovi, který má domluvený pozdější termín a chce dřívější termín.

 

 

TECHNIKY ÁJURVÉDY

 

NAŠE ÁJURVÉDSKÁ PORADNA POUŽÍVÁ TYTO LÉČEBNÉ TECHNIKY:

1. Zjištění přirozenosti a aktuálního stavu klienta (prakrti a vikrti) pulsovou diagnostikou - zjištění vlastností a potřeb dotekem na zápěstí.

2. Zjištění stavu organismu  - jednotlivých orgánů a funkcí vyhodnocením aktivity marmových bodů (marmová diagnostika.

3. Techniku okamžité pomoci - marmovou terapii - masáž marmových bodů.

4. Vliv časových cyklů na funkci člověka. Využití období - denní doby a ročního období.

5. Využití vlastností léčivých přípravků. Konkrétní doporučení vhodných léčivých přípravků.

6. Doporučení výživy podle individuální přirozenosti (konstituce) - doporučení vhodných a nevhodných potravin na míru.

7. Očistné a omlazovací techniky, masáž. Praktické provedení a naučení pro osobní potřebu doma.

 

Tak, jako různá auta, ačkoli mají stejný název motoru "motor", jezdí na různá paliva (benzín, naftu, plyn, el.pohon, líh), i lidé, ačkoli mají orgány stejných názvů - "játra", "žaludek", "srdce", potřebuji pro zdravý život různé palivo - potraviny. Víte, jaké je pro vás nejvhodnější palivo - potraviny a které vám škodí? Ne všechno co se považuje za zdravé, je právě pro vás zdravé. Ájurvéda vám zjistí, co je pro vás (na míru) zdravé a co škodí.

Jakou velikost košile či bot kupujete sobě, svému manželovi, či manželce a svým dětem? Všem stejnou protože se jmenují "člověk"? Nebo různou? Respektujete svoji a jejich výjimečnost?

Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na WebSnadno  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek